logo profitia
logo CIPS

Pobierz broszurę informacyjną PEDP

Według badań, profesjonaliści w zakupach z tytułem MCIPS zarabiają rocznie średnio 5% - 10% więcej od średniej na zakupowych stanowiskach menedżerskich.

Imię i nazwisko
Adres e-mail *
Nazwa firmy
Numer kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFITIA Management Consultants Mazurowski i Wspólnicy Sp. j. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez PROFITIA Management Consultants Mazurowski i Wspólnicy Sp. j. za pomocą komunikacji elektronicznej. Administratorem danych osobowych jest PROFITIA Management Consultants Mazurowski i Wspólnicy Sp. j. Dowiedz się więcej w naszych standardach ochrony danych w naszej polityce prywatności.

Zapraszamy na 11. edycję programu menedżerskiego PEDP przygotowującego menedżerów Zakupów do certyfikacji MCIPS!

Chartered Institute of Procurement and Supply jest największą globalną organizacją zrzeszającą profesjonalistów z obszaru Zakupów.

 

Jesteśmy wyłącznym Partnerem CIPS w Polsce i z sukcesem szerzymy najlepsze praktyki zakupowe szkoląc i pomagając w procesie certyfikacji zarówno profesjonalistom, jak i korporacjom.


Certyfikat CIPS jest jest prestiżowym wyróżnikiem potwierdzającym najwyższe kompetencje Zakupowe i odpowiednikiem takich prestiżowych certyfikatów jak CFA dla finansistów czy ACCA dla księgowych i audytorów.

logo profitia
logo CIPS